Philips TAH3209BG/00 Bluetooth fejhallgató bézs
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Főbb előnyök és felhasználási helyzetek
Kényelem egész napra
Természetes hangzás, mély basszus
A 32 mm-es dinamikus hangszórók teljes és kiegyensúlyozott audioélményt kínálnak, a Dynamic Bass gombbal pedig egyetlen koppintással felerősítheted a mély hangokat, még alacsony hangerőnél is.
Akár 25 óra üzemidő és gyorstöltés USB-C-vel
Stabil Bluetooth 5.3 és multipoint funkció
Kristálytiszta telefonhívások
Összecsukható, hordozható kialakítás
Műszaki adatok
• Fejhallgató típusa: on-ear, vezeték nélküli
• Átviteli technológia: Bluetooth 5.3 (A2DP, AVRCP, HFP)
• Hatótávolság: max. 10 m
• Frekvencia-átvitel: 20–20 000 Hz
• Impedancia: 32 Ω
• Érzékenység: 112 dB
• Hangszórók: 32 mm, dinamikus
• Maximális teljesítmény: 20 mW