Ismerd meg a képernyővédők új csillagát – a PanzerGlass Ceramic-et! Ez a hőkezelt üveg új mércét állít a tartósság és a felhasználói élmény terén, hiszen ötöd megszorozva erősebb, mint korábbi modelljei. A termék meglepő teljesítményét jól bizonyítja, hogy akár egy 320 grammos acélgolyó esése 2,5 méter magasról is ellenáll, így kiváló védelmet nyújt a legzordabb körülmények között is.
Kiemelt jellemzők és előnyök:
• Japán Ohara tanúsítvánnyal rendelkező üveg-kerámia technológia: Ez a minőségi anyag nem csak karcálló, de a nano-kristallizáció révén kristálytiszta képernyőképet biztosít.
• Rendkívüli ütés- és karcállóság: Az innovatív kialakítás stabil védelmet nyújt, így nyugodtan engedheted át a mindennapi balesetek kockázatát.
• Teljes kompatibilitás az ujjlenyomatolvasóval: A speciális felületkezelésnek köszönhetően a készülék nemcsak védett, de funkcionálisan is tökéletes marad.
• Ellenáll a ujjlenyomatoknak és zsírnak: A bevont réteg elősegíti a könnyű tisztíthatóságot és fenntartja az esztétikus megjelenést.
• Egyszerű, buborékmentes telepítés: A csomagolásban található EasyAligner segít az optimális, precíz felhelyezésben.
• Ultra-Wide Fit kialakítás: A képernyő tökéletes lefedettségét biztosítva hagy elegendő helyet a tok számára, így nem korlátozza a készülék funkcionalitását.
• Tíz képen keménységi besorolás: A 0,4 mm vastagságú termék 9H keménységi értékkel garantálja a megbízható védelmet.
A PanzerGlass Ceramic képernyővédő nem csak a legmagasabb szintű biztonságot nyújtja, hanem stílusosan illeszkedik a modern okostelefonok megjelenéséhez is. Válaszd Te is azt a megoldást, amely megóvja készülékedet a mindennapi használat során felmerülő kihívásoktól, miközben fokozza a vizuális élményt!
A tökéletes védelmet keresed? A PanzerGlass Ceramic a megoldás! (Gépi fordítással készült)
Kedves Ügyfeleink!
SZEMÉLYES átvétel esetén kérjük érdeklődjön telefonon, chat-en vagy e-mail-ben, mielőtt el látogatna Rákóczi úti üzletünkbe!!!
Szaküzletünkben nem minden webáruházunkban elérhető termék van azonnali készleten!!!
Megértésüket köszönjük!!!