Fedezze fel a Karl Lagerfeld IML Multi K&CH Heads hátlapjának kínálta eleganciát és funkcionalitást, amellyel telefonját és megjelenését egyaránt szintre emelheti! Ez a prémium tok ötvözi a stílust a praktikumossággal, így nemcsak a megjelenésére, hanem a mindennapi használatra is gondolt.
A tok hátoldala kemény PC műanyagból, míg szélei puha TPU anyagból készültek, így biztosítva a maximális tartósságot és kényelmet. A rugalmas anyag precízen kövesi telefonja formáját, így minden gomb és csatlakozó könnyen elérhető marad, míg a különleges textúra garantálja, hogy a tok mindig kézbe simuljon és biztonságosan tartsa az eszközt, még aktív használat közben is.
A figyelemfelkeltő, játékos mintázat – Karl Lagerfeld és macskája, Choupette aranyos kombinációja rózsaszín és fekete színekben – azonnal vonzza a tekintetet, modern és egyedi stílust kölcsönözve viselőjének. Válassza a minőséget, az eredetiséget és a tökéletes védelemmel rendelkező megoldást, amely nem csak stílusos outfit rész, hanem a telefonját is hatékonyan óvja a por és a karcolások ellen.
A termék főbb előnyei:
• Eredeti Karl Lagerfeld dizájn
• Könnyű, mégis rendkívül strapabíró kivitel prémium PC és TPU anyagokból
• Kiemelkedő tapadás és csúszásmentes kialakítás
• Precíz formakövetés, mely lehetővé teszi a gombok és csatlakozók szabad hozzáférését
• Megvédi telefonját a portól és a karcolásoktól
• Stílusos, funkcionális kiegészítő, ami feldobja mindennapi megjelenését
Válassza azt a tokot, amelyben a design és a praktikum kéz a kézben járnak – fedezze fel a Karl Lagerfeld IML Multi K&CH Heads hátlap nyújtotta új dimenziót, és emelje telefonja védelemét, egyedi megjelenését a csúcsra! (Gépi fordítással készült)
Kedves Ügyfeleink!
SZEMÉLYES átvétel esetén kérjük érdeklődjön telefonon, chat-en vagy e-mail-ben, mielőtt el látogatna Rákóczi úti üzletünkbe!!!
Szaküzletünkben nem minden webáruházunkban elérhető termék van azonnali készleten!!!
Megértésüket köszönjük!!!